Sebepoznání & odpovědnost

Odborná psycho-diagnostika osobnosti, celodenní workshop a intenzivní mentální kruhový tréning v důkladném sebepoznání, dosažení životního nadhledu a převzetí odpovědnosti za žití v souladu sám/a se sebou.

MĚJ V ŽIVOTĚ JEDNOU PRO VŽDY JASNO

Udělej možná nejdůležitější krok ve Tvém životě, zahlédni svou osobnost v laserově přesném zrcadle a dokonale si vyjasni klíčové životní otázky.

Využij příležitosti hned a vydělej na tom! V prodeji je jen 2×32 vstupenek za tuto pilotní zaváděcí cenuStandardní cena se brzy zvýší na 19 975,-Kč.

JEDNODUŠE VYPLŇ TUTO PŘIHLÁŠKU

CO ZDE ZÍSKÁŠ

Z

3D sken osobnosti

Získej tři špičkové psychologické testy osobnosti, pomocí kterých budeš mít z různých stran dokonale zmapováno kdo jsi a co je Ti předurčeno. Konečně uzříš svou osobnost v průzračně vyleštěném zrcadle.

sebepoznání

Pronikni do hlubin své individuality. Odhal kým skutečně jsi a naopak přijď o dosavadní iluze kým ve skutečnosti nejsi.

Zažij osobní konzultaci se špičkovým psychologem a jeho úspěšnými svěřenci.  

prozření

Dostaň odpovědi na základní životní otázky Kdo jsem? Jaký jsem? Co a jak mám dělat? Přitom vše podložené daty a zaručené medailemi a léty praxe.

inspiraci

Nasaj vnitřní klid a trvalou inspiraci pro svůj další život v souladu a smysluplnosti. Protože vhled, který Ti zde představíme je založen na měřitelných faktech a souvislostech o tobě samotné-m.

e

návody

Získej doporučení a návody na to, jak na sebe, život a svět okolo nahlížet, jak se sebou pracovat, kam směřovat, aby Tvůj život dostal smysl a naplnění. 

zkušenost

Zažij to, co bylo až doposud přístupno jen nejlepším sportovcům a manažerům v zemi.

kontakty

Poznej se osobně nejen se zajímavými lektory, ale i stejně naladěnými účastníky. Se všemi pak můžeš zůstat v trvalém kontaktu.

nadhled

Začni nahlížet na sebe a život z perspektivy, ze které vše dává dokonalý smysl. Zahlédni horizonty, ke kterým můžeš a máš směřovat.

CO O NÁS ŘEKLI

O moji spolupráci s Olegem Mazurovem a jeho agenturou Direct AHead bych já mohl říct toto. Nedávno mě kontaktovala nějaká paní na FB, že slyšela, že jsem dělal s Olegem Mazurovem a že ji Oleg změnil život… Mě v tu chvíli došlo, že Oleg mi nezměnil život, Oleg změnil mě. Nevím, jak to udělal, ale díky spolupráci s Olegem jsem začal měnit sám sebe.

Na naší spolupráci si nejvíce vážím toho, že Oleg a lidi ze skupiny Direct Ahead, se mnou pracovali především v terénu a ne jen někde na pohovce v kanceláři. Při práci s ním nešlo jen o práci s psychikou, nebo duševnem, ale společně i s tělem.

Dnes jsem proto rád, že s Olegem a týmem Direct AHead spolupracuje i můj syn Filip a já na dálku sleduji, jak i Filip, aniž by to tušil, mění pomaličku sám sebe. Ukazuje se to všude, při skokanských soutěžích, v jeho vystupováni, komunikaci atd. …

Saky

Jaroslav Sakala

zlatý mistr světa (1994, Planica) a bronzový medailista ze ZOH v letech na lyžích (1992, Albertville)

Děkuji Direct AHead za poskytování doporučení na základě psychologických testů stávajících zaměstnanců i nových uchazečů o zaměstnání. K doporučením jsem přihlížel při obsazování vedoucích a jiných důležitých pracovních pozic, při sestavování řešitelských týmů důležitých projektů i řešení konfliktů na pracovištích.

Spolupráce s Direct AHead přispívala k objevení potenciálu i slabých stránek zaměstnanců, které bylo možné následně vhodným způsobem zmírňovat.

Mým cílem v naší spolupráci bylo složit harmonický a zároveň výkonný pracovní kolektiv, neboť jsem přesvědčený, že úspěch manažera je přímo závislý na týmu, který si dokáže sestavit. Takový úspěch se obtížně měří, ale zvládli jsme to a nepochybně k němu přispěla i spolupráce s lidmi z Direct a její do jisté míry netradiční přístupy ověřené spoluprací s vrcholovými sportovci.

Ing. Milan Kovařík

místopředseda představenstva, ČEPS, a.s.

Na spolupráci s Olegem Mazurovem jsem ocenil jeho filosofický přístup ke klientům, především pak propracovanou metodu analýzy. Bez filosofie se totiž v životě nedá dojít vůbec nikam. Tedy dá, ale jen do tramtárie.  Oleg vytvořil vlastní, jedinečnou metodu, kterou svým klientům analyzuje jejich pozici, tedy stav. Teprve toto poznání determinuje způsob řešení. Nelze totiž vylézt na vrchol, pokud neznáte objektivně nejen vlastní pozici na “stezce”, ale také stav svého já.

Poznání, ke kterému jsem po několika konzultacích dospěl, řešil jsem osobu mně velmi blízkou, se záhy naplnilo.

Díky Olegovi jsem dostal geniální možnost pozorovat praktické naplnění filosofické teze v praxi, protože jakákoliv teorie bez praxe, je vskutku jenom nezáživným balastem. Je to, jako bych napsal scénář, podle něhož se opravdový film nikdy nenatočí.

Josef Urban

spisovatel a scénárista, autor Habermannova mlýna

GARANCE SPOKOJENOSTI

TERMÍN

V případě nutných změn termínu z důvodu vládních omezení budeme včas informovat, nebo vrátíme plnou částku zpět.

 

DOSTUPNOST

Místo konání je dostupné jak MHD tak parkováním. 

KVALITA

Získáš stejnou péči a přístup, jaké dostávají špičkoví sportovci a manažeři.

ZÁŽITEK

Nesnášíme nudu dobře, a proto bude celý den nejen obohacující, ale také vtipný a zábavný. 

~

BEZPEČÍ

Garantujeme vše od bezpečné platby, přes bezpečný průběh až po bezpečné zakončení.


Warning: Undefined variable $default in /data/www/21754/existologie_cz/www/wp-content/plugins/aspen-footer-editor/includes/functions.php on line 119
TEMPO - oskenuj siSTYL TvéOSOBNOSTI

TEMPO - oskenuj siSTYL TvéOSOBNOSTI

Prostě nám řekni, kam Ti to máme poslat.

Nespamujeme.

You have Successfully Subscribed!