sebepoznání & odpovědnost

Poznej laserově přesně KDO SKUTEČNĚ JSI a nech si na základě toho vyjasnit CO a JAK MÁŠ ŽÍT, aby Tvůj život vycházel z Tebe a získal tak trvalou smysluplnost, hloubku, naplnění a úspěch, ale i lehkost.

 

To vše osobně od špičkového ruského psychologa Olega Mazurova a různorodého teamu jeho svěřenců, kteří takto prokazatelně úspěšně žijí –  trojnásobného mistra světa & trenéra; olympioničky & lektorky ČVUT; a architekta, vědce, tvůrce největší studentské architektonické soutěže na planetě & lektora ČVUT v jedné osobě.

CO ZDE MŮŽEŠ ZÍSKAT

Důkladné zodpovězení otázek kdo jsem, jaká-ý jsem, čím jsem unikátní, kterým směrem se mám realizovat a proč i na co si mám dávat pozor.

Získáš zde nejen tři unikátní psychologické testy své osobnosti používané v práci s top manažery a našimi reprezentačními medailisty, ale i jejich špičkové vyhodnocení.

Výsledky testů Ti zde navíc představí výše uvedení lektoři a psycholog, v souvislostech Tvého života. To vše na celodenním workshopu spojeným s intenzivním mentálním kruhovým tréningem pro dokonalé osvojení jak s tím nakládat. Samozřejmě včetně osobních konzultací se všemi těmito profesionály.

Poznej se osobně s těmito úspěšnými lidmi, získej jejich návody, rady a zkušenosti jak díky souladu sám se sebou dosáhnout naplněného a smysluplného života. Zůstaň s nimi v kontaktu!

V kombinaci s laserově přesným uzřením rysů své osobnosti, díky výsledkům špičkových psychologických testů, a pochopením souvislostí, můžeš do svého života překvapivě rychle vnést obrovskou inspiraci, hluboký smysl, naplnění a soulad.

Investuj do svého života. Spolehni se na psychologické metody, které tyto lidi přivedly tam, kde dnes jsou. Benefituj z jejich příběhu, poznání a vhledů a osvoj si jejich životem prověřené umění žít v souladu, smysluplně, prokazatelně úspěšně a přitom lehce, naplněně a s úsměvem.

Tvá budoucnost záleží jen na Tobě.

TUTO PŘÍLEŽITOST SPOLUPOŘÁDÁ

VÍŠ, že…

…Tvoje osobnost se dá změřit a popsat stejně přesně, jako Tvoje tělo?

Že rysy a vlastnosti osobnosti jsou v psychologii přesně popsané už dekády?

Že tak, jak můžeš změřit výšku, váhu svého těla, nebo přesně popsat barvu vlasů, očí… že jde změřit a popsat i to jaká-ý jsi, jak se projevuješ, co Ti přirozeně jde a co naopak ne?

Jaké máš vlasnosti, v čem můžeš vynikat a co Ti naopak dáno není?

A pozor, žádné vágní a obecné tvrzení, ale laserově přesné zrentgenování Tvé unikátní osobnosti, na základě špičkových psychologických testů.

Oblast sebepoznání lidé samozřejmě také vyvíjí a to neuvěřitelně intenzivně. Současné psychologické metody jsou proto neporovnatelně přesnější a spolehlivější, než středověké nauky.          

Věděl-a jsi, že skutečně úspěšní sportovci a top manažeři si své osobnosti takto nechávají měřit a popisovat, aby odhalili jak se sebou pracovat, aby úspěšně dosáhli cíle, a pokud možno s rezervou?

Že tihle lidé moc dobře ví v čem vynikají, na čem mohou stavět, aby byli vyjímečně úspěšní?

A naopak moc dobře vědí, co mají nechat plynout, aby se nenadřeli zbytečně?

Že se snaží neztrácet čas a energii, ale staví na svých prokazatelně silných stránkách?

Věděl-a jsi, že psychologické testy jednoznačně prokazují, že většina z nás sebe sama v až příliš mnoha ohledech nevnímáme takové, jací skutečně jsme, ale vidíme se jinak?

Ať v dobrém či zlém…?

Že proto nevědomky sami sebe v životě znásilňujeme a lámeme do poloh a životních situací, které nám ale vůůůbec nesvědčí a nepatří?

Že se urputně a zbytečně snažíme tam, kde nám to nejde od ruky a chybujeme právě proto, že sami sebe vnímáme zkresleně….?

A že se proto většina z nás nevěnujeme tomu, pro co jsme stvořeni, co nám jde hladce, snadno a proto úspěšně?   

Souhlasíš přitom s tvrzením, že když jednáme v souladu sami se sebou, tak se nám žije smysluplněji, naplněněji, snadněji a úspěšněji?

O kurzu

Je tato zkušenost pro Tebe?

Jsi muž, máš už možná i něco po čtyřicítce, v životě jsi už něco zažil, pochopil a dokázal, přečetl mnoho knih, „už si na to, o čem je život párkrát přišel„,

ale…tušíš, že život by měl dávat i hlubší smysl?

Ocenil bys, kdybys narazil na smysluplnou a na tvrdých datech o tobě samém založenou inspiraci jak sám sebe vnímat, jak se sebou pracovat, kam směřovat, aby Tvůj život od teď dál dával hluboký smysl, přitom byl snadný, obohacující a spokojený? 

Nebo jsi naopak žena, svůj život věnuješ kolotoči okolo práce a potřeb rodiny, ale své vlastní zájmy přitom celé roky zanedbáváš?

Vnímáš, jak stárneš, život Ti protéká mezi prsty a toužíš teď ze všeho nejvíc věnovat se sobě a svému životu? Vyzkoušela jsi už mnoho směrů, kurzů a učení, ale přitom se vlastně… nikam moc neposouváš?

Pro koho tento workshop nejspíš není?

Tohle není esoterický, na dojmech a pocitech založený kurz, i když se zde také dotýkáme samotné podstaty lidské existence.

Máme hlubokou pokoru k mnoha typům účinných, bezpečných a kvalitních terapií, které pomáhají lidem zvědomit se, či napravit nejrůznější životní traumata. A některé z nich sami aktivně používáme (a zažít je s námi můžeš i zde).

Středobodem našeho přístupu a práce je tedy také dotýkání se onoho tajemství, či zdroje, jak se dnes říká. A ve vší pokoře!

Ale nepřistupujeme k tomu skrze to tušené a cítěné, nepodložené, jako mnohé současné esoterické nabídky, nýbrž skrze to v životě již projevené. Skrze data. Skrze podrobnou psychologickou analýzu Tvé unikátní osobnosti, abychom následně mohli uvést vše o Tobě do smysluplných souvislostí, které naprosto zapadají. Souvislostí pramenících právě a unikátně z Tebe.

Rysy našeho přístupu?

Jsme bývalí vrcholoví sportovci, nyní členové agentury Direct AHead, psychologické služby úspěšných. Uplatňujeme přístup na základě faktů, protože máme na sobě ověřeno, že důkazy o něčem vypovídají. Tento přístup nás dovedl až k mistrovským medailím a výjmečným počinům.

Ve stejný moment však už dobře víme, že existuje něco hlubšího. Něco, co nás přesahuje, z čeho vše vyvěrá a s čím je prostě a jednoduše vhodné a výhodné se …uvést do souladu.

Přístupy, metodami a technikami, které na tomto workshopu učíme a trénujeme, jsme sami prošli a jen díky nim jsme dosáhli mistrovských úspěchů ve sportu, byznysu i životě obecně.

Po úspěšné registraci Ti proto pošleme odkazy na vyplnění série psychologických testů Tvé osobnosti, které sami používáme i ve spolupráci s našimi svěřenci (čeští sportovní reprezentanti a manažeři nejvyšší ligy).

Naše testy

Možná už máš nějaké zkušenosti s psychologickým testováním. Pak ale víš, že nejvíc záleží na schopnosti interpretovat získané výsledky, aby ti výstup k něčemu byl. Prostě umění dát si věci dohromady, pojmenovat to a dát to do praktických souvislostí. V tomto žádné šablony nefungují, protože výsledky odráží unikátní originalitu testované osobnosti.

A právě toto umění je naše deviza. V tomto jsme výjmeční! Jestli máš v tomto ohledu nějaké dřívější vágní zkušenosti, tak s námi to nezažiješ.

Tvoje testy Ti osobně vyhodnotí a představí zkušený team mistrů-lektorů pod přísnou supervizí uznávaného sportovního psychologa Olega Mazurova (osobně účasten na kurzu).

Během dne Ti pak z testů postupně odhalíme:

  1. Kdo ve skutečně jsi, a že v mnoha ohledech jsi jiná-ý, než se doposud domníváš. 
  2. Na čem máš proto stavět a naopak čeho se máš v životě vyvarovat.
  3. Jak máš na sebe nazírat a kam sám-a sebe směřovat, pracovně i osobně.
  4. Jak, kde a co změnit, abys svůj život žil-a v souladu, smysluplně a lehce
Osobnostní testy

Oleg Mazurov a Lukáš Bauer, 2.místo ZOH Turín 2006, běh na lyžích klasicky.

Proč právě takto?

Protože naše léty a zlatými medailemi proveřené zkušenosti (Lukáš Bauer, Radka Hanáková a David Huf, Petr JánskýDavid BakešJaroslav Sakala, a mnoho jiných) bezpečně dokázaly, že my všichni se přirozeně považujeme za někoho dosti jiného, než kým skutečně jsme.

A také už dobře víme, jak překvapující a osvobozující je uzřít to a pochopit. Začít konat v souladu se sebou samým a se svým životem.

Žít ho naplno a dosahovat přitom úspěchu relativně snadno. Tvořit si život smysluplný, dobrodružný, úspěšný a zábavný.

Zřejmě také proto nemají ony přístupy osobního a duchovního rozvoje, založené pouze na cítění a tušení, nebo obvyklém šablonovitém typologickém škatulkování, tu správnou a přetrvávající účinnost. 

My lidé se prostě rádi vidíme jinak, než kým opravdu jsme a cyklíme se v tom. To pak ale všechno jen komplikuje…

A proč to děláme?

Znáš lidi, kteří cítí, že život má nějaký hlubší smysl, ale neumí se v tom všem vyznat?

Lidi, kteří i potom všem, co zažili a dokázali, stále jaksi nejsou naplněni a cítí, že by měli žít ještě něco jiného?

Lidi, kteří mají pocit, že jim čas běží a život protéká mezi prsty, zatímco oni tápou co s ním a neví kam dál?

Tak nám dělá radost těmto lidem pomáhat zorientovat se v sobě, ve svém životě, ve svých vztazích, ve svých hodnotách, potřebách a touhách, motivacích, ve svém poslání.

Těmto lidem my nabízíme systematický přístup, hlubokou inspiraci, funkční techniky a zkušenosti prokazatelně vedoucí k mistrovským výkonům. Pomáháme jim tak dozrát do své spokojenější, naplněnější, smysluplnější a ve všech ohledech pohodovější verze sebe sama. 

A děláme to skrze osobní proměnu každého z nich, založenou na třech pilířích:

  1. důkladném sebepoznání
  2. přijetí vlastní duchovní podstaty
  3. přijetí odpovědnosti za tvorbu své reality, svého života, stejně jako prosperujícího světa kolem nás.

Usilujeme o světlejší budoucnost nás všech tím, že ve svém okolí pomáháme dozrát lidem, kteří vnímají volání či potřebu žít smysluplně, naplněně, odpovědně, ale přitom úspěšně a potřebně v souladu se sebou i se svým okolím.

OMEZENÝ POČET MÍST

Tento kurz je koncipován se zaměřením na každého účastníka. Na praktické informace, cvičení, návody, nástroje a jejich osvojování pod dohledem lektorů.

Abychom zajistili kvalitu, za kterou si stojíme, musí být počet míst v tomto kurzu limitován tak, abychom s Tebou mohli efektivně pracovat, protože jedině tak jsme schopni projít všechna témata a zážitky dostatečně do hloubky a mít zároveň prostor pro individuální konzultace a vedení.

V prodeji je tedy jen 32 míst.

CO ZDE ZÍSKÁŠ

Z

3D sken osobnosti

Získej tři špičkové psychologické testy osobnosti, pomocí kterých budeš mít z různých stran dokonale zmapováno kdo jsi a co je Ti předurčeno. Konečně uzříš svou osobnost v průzračně vyleštěném zrcadle.

sebepoznání

Pronikni do hlubin své individuality. Odhal kým skutečně jsi a naopak přijď o dosavadní iluze kým ve skutečnosti nejsi.

Zažij osobní konzultaci se špičkovým psychologem a jeho úspěšnými svěřenci.  

prozření

Dostaň odpovědi na základní životní otázky Kdo jsem? Jaký jsem? Co a jak mám dělat? Přitom vše podložené daty a zaručené medailemi a léty praxe.

inspiraci

Nasaj vnitřní klid a trvalou inspiraci pro svůj další život v souladu a smysluplnosti. Protože vhled, který Ti zde představíme je založen na měřitelných faktech a souvislostech o tobě samotné-m.

e

návody

Získej doporučení a návody na to, jak na sebe, život a svět okolo nahlížet, jak se sebou pracovat, kam směřovat, aby Tvůj život dostal smysl a naplnění. 

zkušenost

Zažij to, co bylo až doposud přístupno jen nejlepším sportovcům a manažerům v zemi.

kontakty

Poznej se osobně nejen se zajímavými lektory, ale i stejně naladěnými účastníky. Se všemi pak můžeš zůstat v trvalém kontaktu.

nadhled

Začni nahlížet na sebe a život z perspektivy, ze které vše dává dokonalý smysl. Zahlédni horizonty, ke kterým můžeš a máš směřovat.

PROGRAM KURZU

Sebepoznání & odpovědnost

Celodenní zasvěcení a mentální kruhový tréning v důkladném sebepoznání, osvojení životního nadhledu, psychologických metod a nástrojů sebe-rozvoje a přijetí osobní odpovědnosti úspěšného žití svého života v souladu se sebou samým.

OMEZENÝ POČET MÍST

Tento kurz je koncipován s důrazem na praktickou užitnou hodnotu v každodenním životě. Program je tomuto cíli uzpůsoben a s rozdělenou skupinou v určitých částech pracují jednotliví lektoři samostatně.

TŘI TESTY OSOBNOSTI

Po zaplacení vstupenky Ti bude zaslán odkaz na tři unikátní testy osobnosti, které je třeba co nejdřív online vyplnit.

Tyto detailně vyhodnocené testy a jejich představení, běžně prodáváme za 4500,-Kč. Zde jsou však součástí ceny vstupenky! Tyto testy získáš potvrzené a s garancí psychologické agentury úspěšných – Direct AHead. Můžeš je tak kdykoliv oficiálně používat ve svém CV a profesní kariéře.

PRORGAM DNE

Celý den je rozčleněn do následujících bloků, ve kterých se budeme postupně a do hloubky věnovat těmto oblastem:

1) Poznáváme TYPOLOGIE a jejich projevy

V této části zajímavou a vtipnou cestou nejprve dokážeme v čem a jak mylně sám-a na sebe nahlížíš v porovnání s výsledky svých testů.

Odhalíme zde také jaké základní psychologické typologie osobností existují, jak se projevují, co chtějí, po čem touží, co musí, co očekávají. Představíme si jejich touhy, potřeby a motivátory.

A zařadíš zde sám-a sebe konečně nekompromisně správně…

2) Objevujeme Tvou INDIVIDUALITU

V této části pronikáme do hloubky tvé individuality. Odhalíme silné stránky, na kterých máš stavět a naopak rozpoznáme, co jsou tvá omezení a naučíme se, jak s tím vším pracovat. Dozvíš se zde jaká kombinace povahových faktorů je pro tebe unikátní, o čem to vypovídá a jak s tím máš efektivně pracovat.

V této části už budeme pracovat s výsledky tvých osobnostních testů.

3) Poznáváme HLAVNÍHO HRDINU svého života 

V této části už budeš znát hlavního hrdinu svého života lépe a zažiješ zde proto pod vedením Petra Jánského Mentální Kruhový Tréning.

Jedná se o cvičení sestávající z fyzické a psychické části. Osvojíš si metodu optimalizace svého naladění k výkonu, používanou sportovními reprezentanty před svými nejlepšími výkony. Součástí cvičení je Terapie Rozostřeného Vědomí.

4) Přijímáme ODPOVĚDNOST a budujeme NADHLED

V této části spojíme všechny poznatky a prožitky jako puzzle do sebe a naučíme se nahlížet sami na sebe a svůj život z perspektivy, kde vše dává dokonalý smysl, vše do sebe samozřejmě zapadá a synergicky se podporuje.

Zde také získáš slovník, pomocí kterého můžeš snadno formulovat své úvahy o sobě, životě, existenci a bytí. Zde zažiješ výtah do životního nadhledu, ze kterého vše dává dokonalý smysl a zahlédneš své vlastní horizonty, ke kterým se v životě můžeš (a proto bys i měl-a…) vydat a směřovat.

5) Osobní KONZULTACE 

V závěru dne je pro každého vyhrazený prostor pro individuální konzultace s lektory a psychologem, kde můžeš rozebrat výsledky svých testů a myšlenky, které Tě v průběhu dne napadaly.

ORGANIZAČNÍ INFORMACE

Začátek v 9:00, konec cca v 17:30, ale skončíme až bude hotovo. Konkrétní informace o možnostech dopravy pošleme emailem včas před akcí.

Na místě je po celý den k dispozici malé občerstvení jako ovoce, čaj, káva, horká a studená voda. Oběd v ceně není, ale lze si na něj zaskočit do nedaleké restaurace, nebo přinést vlastní. 

Přezůvky s sebou! Kdo můžete přineste si i cvičební podložku.

Adresa: Direct AHead s.r.o., Bieblova 1227/19, 150 00 Praha 5.

l

lektoři

Petr Jánský

Petr Jánský je trojnásobný mistr světa ve sportovním aerobiku. Coachingu a trenérství se věnuje několik desítek let. Jeho cílem je vždy spokojenost a naplnění potřeb zákazníků po psychické i fyzické stránce.

Po psychické stránce s nimi pracuje na činnosti sebe-zdokonalování a duševním poznání či rozvoji. Jeho snahou je pomoct klientovi aby si uměl představit kdo je a k čemu společnou spoluprací v životě míří.

Ve fyzické rovině pracuje s klienty jako trenér a fyzioterapeut. Zde je jeho snahou eliminovat s nimi překážky a bolesti, se záměrem dosažení vyšší kondice a výkonnosti.

Životní krédo: “Začneme s něčím, na co nikdy nezapomeneme…”

Osobním i profesionálním zázemím Mgr. Ivy Beňové je sport, psychologie a HR, tedy oblast lidských zdrojů. Ve všech zmíněných oblastech se jí podařilo vypracovat se na vrcholovou úroveň.

Iva je reprezentantkou ČSSR ve sportovní gymnastice. OH – Moskva 1980, Světová Univerziáda – Edmonton 1983, MEJ – Lyon 1980 a mnoha dalších mezinárodních sportovních kláních. 

FTVS UK Praha zakončila magisterským diplomem a pokračovala v postgraduálním studiu v oblasti sportovní psychologie.

Na pozicích vrcholového manažera pracovala ve třech nadnárodních korporacích a třech českých společnostech.

V současné době působí jako psycholog, pedagog, mediátor komunikace a vztahů i lektor. Aktuálně také v předmětu Psychologie architektury na ČVÚT.

Životní krédo: “Žít naplno a být užitečný…”

Iva Beňová

Karel Smejkal

Psycholog architektury Ing. Karel Smejkal, Ph.D. je architekt, spisovatel, vědec, vysokoškolský učitel na ČVUT.

Bývalý vice-prezident České obce architektů (2017-19), zakladatel CZECH DECO TEAMU, člen Amerického institutu architektů, velvyslanec Visegrádské čtyřky pro univerzity a studenty, vedoucí vědeckého týmu psychologie architektury na ČVUT v Praze, zakladatel Aplikované Psychologie Architektury,

President a zakladatel INSPIRELI AWARDS – největší studentské architektonické soutěže světa.

Životní krédo: „Než o něco požádáš, zkontroluj, co nabízíš!“

N

SUPERVIZOR

Ing. Oleg Mazurov, CSc je uznávaný sportovní psycholog, který se nyní věnuje zejména konzultační a terapeutické činnosti. Je autorem originálních metodik pro průzkum prostředí ve skupinách, který uplatňuje ve spolupráci s firmami a sportovními týmy.

Jako sportovní psycholog má za sebou řadu úspěchů svých svěřenců na světové a olympijské úrovni. Ve své kariéře dovedl své svěřence k více než 60ti medailím, z toho 30ti zlatým na mistrovstvích světa a olympiádách.

Je společník, psycholog, konzultant, poradce a terapeut v Direct Ahead s.r.o., kandidát věd psychologie, instruktor alpinismu, trenér fitness.

Praxe: psychologie, poradenství, koučing, výcvik, školení, terapie.

Sport: alpinismus, fitness.

 

Životní krédo: “Pomáhat a neublížit…”

Oleg Mazurov

GARANCE SPOKOJENOSTI

TERMÍN

V případě nutných změn termínu z důvodu vládních omezení budeme včas informovat, nebo vrátíme plnou částku zpět.

 

DOSTUPNOST

Místo konání je dostupné jak MHD tak parkováním. 

KVALITA

Získáš stejnou péči a přístup, jaké dostávají špičkoví sportovci a manažeři.

ZÁŽITEK

Nesnášíme nudu dobře, a proto bude celý den nejen obohacující, ale také vtipný a zábavný. 

~

BEZPEČÍ

Garantujeme vše od bezpečné platby, přes bezpečný průběh až po bezpečné zakončení.

FAQ – je pro tebe WORSKSHOP vhodnÝ?

Z

INSPIRACE OD PROKAZATELNĚ ÚSPĚŠNÝCH

Všichni přednášející jsou lidé, kteří v životě dokázali výjimečné věci a žijí a tvoří inspirativní životy. 

Z

DALŠÍ ŽIVOTNÍ NASMĚROVÁNÍ

Žádné vágní doporučení na základě tušení a doměnek, ale jasné a smysluplné, do sebe zapadající doporučení vycházející z Tebe.

Z

LASEROVĚ PŘESNÉ SEBEPOZNÁNÍ

Předkládaná metodika sebepoznání pochází z vrcholového sportu a je tedy přísně měřitelná a exaktní. 

Z

RADY & NÁVODY

Skupinové diskuze stejně naladěných a zaměřených lidí, stejně jako osobní konzultace s organizátory jako výtah v osobní proměně.

Z

SMYSLUPLNOST & NÁVAZNOST

Nezbytný navazující filosofický a duchovní přesah udává společně s laserově přesným psychologickým výstupem ohromně prostý, výstižný a funkční rámec chápání sebe sama, světa, existence i bytí.   

Z

SMYSLUPLNÝ ŽIVOT

Už žádné tápání či ne-tušení, ale jednoduše přijetí a zohlednění reality, získání nadhledu nad svým životem a přijetí odpovědnosti ho tvořit.  

VYUŽIJ SLEVY DOKUD JSOU VOLNÁ MÍSTA!

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

CO O NÁS ŘEKLI

O moji spolupráci s Olegem Mazurovem a jeho agenturou Direct AHead bych já mohl říct toto. Nedávno mě kontaktovala nějaká paní na FB, že slyšela, že jsem dělal s Olegem Mazurovem a že ji Oleg změnil život… Mě v tu chvíli došlo, že Oleg mi nezměnil život, Oleg změnil mě. Nevím, jak to udělal, ale díky spolupráci s Olegem jsem začal měnit sám sebe.

Na naší spolupráci si nejvíce vážím toho, že Oleg a lidi ze skupiny Direct Ahead, se mnou pracovali především v terénu a ne jen někde na pohovce v kanceláři. Při práci s ním nešlo jen o práci s psychikou, nebo duševnem, ale společně i s tělem.

Dnes jsem proto rád, že s Olegem a týmem Direct AHead spolupracuje i můj syn Filip a já na dálku sleduji, jak i Filip, aniž by to tušil, mění pomaličku sám sebe. Ukazuje se to všude, při skokanských soutěžích, v jeho vystupováni, komunikaci atd. …

Saky

Jaroslav Sakala

zlatý mistr světa (1994, Planica) a bronzový medailista ze ZOH v letech na lyžích (1992, Albertville)

Děkuji Direct AHead za poskytování doporučení na základě psychologických testů stávajících zaměstnanců i nových uchazečů o zaměstnání. K doporučením jsem přihlížel při obsazování vedoucích a jiných důležitých pracovních pozic, při sestavování řešitelských týmů důležitých projektů i řešení konfliktů na pracovištích.

Spolupráce s Direct AHead přispívala k objevení potenciálu i slabých stránek zaměstnanců, které bylo možné následně vhodným způsobem zmírňovat.

Mým cílem v naší spolupráci bylo složit harmonický a zároveň výkonný pracovní kolektiv, neboť jsem přesvědčený, že úspěch manažera je přímo závislý na týmu, který si dokáže sestavit. Takový úspěch se obtížně měří, ale zvládli jsme to a nepochybně k němu přispěla i spolupráce s lidmi z Direct a její do jisté míry netradiční přístupy ověřené spoluprací s vrcholovými sportovci.

Ing. Milan Kovařík

místopředseda představenstva, ČEPS, a.s.

Na spolupráci s Olegem Mazurovem jsem ocenil jeho filosofický přístup ke klientům, především pak propracovanou metodu analýzy. Bez filosofie se totiž v životě nedá dojít vůbec nikam. Tedy dá, ale jen do tramtárie.  Oleg vytvořil vlastní, jedinečnou metodu, kterou svým klientům analyzuje jejich pozici, tedy stav. Teprve toto poznání determinuje způsob řešení. Nelze totiž vylézt na vrchol, pokud neznáte objektivně nejen vlastní pozici na “stezce”, ale také stav svého já.

Poznání, ke kterému jsem po několika konzultacích dospěl, řešil jsem osobu mně velmi blízkou, se záhy naplnilo.

Díky Olegovi jsem dostal geniální možnost pozorovat praktické naplnění filosofické teze v praxi, protože jakákoliv teorie bez praxe, je vskutku jenom nezáživným balastem. Je to, jako bych napsal scénář, podle něhož se opravdový film nikdy nenatočí.

Josef Urban

spisovatel a scénárista, autor Habermannova mlýna


Warning: Undefined variable $default in /data/www/21754/existologie_cz/www/wp-content/plugins/aspen-footer-editor/includes/functions.php on line 119

TEMPO - OskenujSTYL TvéOSOBNOSTI

Prostě nám řekni, kam Ti to máme poslat.

Nespamujeme.

You have Successfully Subscribed!